OFERTA

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wystawiamy faktury VAT. Ceny podane w ofercie są cenami netto. Do tych cen doliczamy 8% VAT.

Nasza oferta pogrupowana jest wg. asortymentów. Wybierz interesują cię grupę z listy "typ roślin", po czym klinij szukaj. Możesz zawęzić zakres wyszukiwania wpisując nazwę rośliny, jej fragment, typ pojemnika lub wielkość albo miejsce szczepienia.

Kolumna "wielkość/miejsce szczepienia" określa:

  • W przypadku roślin szczepionych wyskość szczepienia.  "Nisko" oznacza szczep tuż przy korzeniu. Symbol "PaXX" oznacza formę pienną, gdzie liczba XX oznacza wysokość gołego pnia.
  • Dla reszty roślin podajemy zakres wysokości w jakim się mieści dana odmiana.

W kolumnie "ilość" mamy dostępną ilość towaru.

 

 

typ roślin:

fragment nazwy rośliny:

pojemnik:

wielkość / wysokość szczepienia:

forma:


nazwa roślinypojemnikwielkość/
wys. szczepienia
formailośćcena [PLN]
00,00
Abies alba PyramidalisC540-60545,00
P1530-402025,00
Abies amabilis Spreading StarP1530-40325,00
Abies arnoldiana JadwigaC560-80645,00
Abies arnoldiana Jan Paweł IIC1080-1004370,00
C560-801045,00
P1530-402525,00
Abies arnoldiana RogówC560-803145,00
C60150-1755190,00
C60175-2005205,00
C60200-2504250,00
P1540-6016825,00
P95-209010,60
Abies cephalonianaC45150-1752180,00
C45175-2004195,00
C560-80745,00
P1530-401825,00
P95-202010,60
Abies cephalonica Mayers DwarfP1520-30225,00
Abies concolor CompactaP95-201010,60
Abies concolor PoznańP1530-40725,00
P95-201010,60
Abies concolor ViolaceaC1080-100170,00
P1540-609025,00
Abies delaveyi Green GiantP1530-40825,00
Abies koreanaC60200-2503290,00
C90200-2501420,00
C90250-3001520,00
P1540-605022,00
Abies koreana AureaC540-601045,00
P1520-301025,00
Abies koreana Blauer PfiffC1080-100380,00
P1530-4015725,00
Abies koreana Bonsai BlueP1530-402525,00
P95-201510,60
Abies koreana BrevifoliaC540-601545,00
P1530-40825,00
Abies koreana Dark HillC320-30Pa20142,00
P95-20610,60
Abies koreana Green CarpetC520-30Pa20148,00
Abies koreana KristallkugelC320-30Pa301045,00
P95-201010,60
Abies koreana NanaC540-60645,00
P1530-40825,00
P95-202510,60
Abies koreana SchwedenkönigC540-602445,00
C560-80350,00
P95-2014010,60
Abies koreana SilberlockeC540-6043845,00
C560-80950,00
P1530-4016225,00
P95-2023511,20
Abies koreana Silver StarC540-601345,00
P1530-4015025,00
P95-201511,20
Abies koreana TundraC520-30Pa30655,00
P95-201510,60
Abies koreana Verdener DomP1520-3017525,00
P95-2048510,60
Abies lasiocarpa ArgenteaC10100-125880,00
C1080-1001070,00
C540-6017045,00
P1530-4010225,00
P95-2024510,60
Abies lasiocarpa CompactaC130100-1251360,00
C130125-1501360,00
C130175-2004445,00
C130200-2508540,00
C130250-3003680,00
C60100-12514220,00
C60125-1506245,00
C60150-1752270,00
P1530-4010525,00
P95-20135510,60
Abies lasiocarpa Green GlobeC520-302040,00
P1520-306725,00
P95-201511,20
Abies nordmanniana PendulaP1530-401825,00
Abies numidica GlaucaC560-80345,00
Abies pinsapo GlaucaC540-601645,00
P1530-408025,00
Abies pinsapo KelleriisC60150-1751225,00
Abies procera GlaucaC1060-802770,00
C1080-100280,00
C540-6015645,00
C560-801750,00
C90175-2001280,00
C90200-2503340,00
C90250-3002415,00
P1530-4020525,00
Acer campestre NanumC9014-161220,00
Acer platanoides DrummondiiB8-1038110,00
C6016-181200,00
Acer platanoides GlobosumC25150-200Pa1804100,00
C6010-124160,00
C6012-1410180,00
C6014-162200,00
C9010-121170,00
C9012-144190,00
Acer platanoides Golden GlobeC25150-200Pa1504100,00
Acer platanoides PRINCETON GOLD PrigoC6010-123150,00
C6012-142165,00
C6014-161180,00
Acer pseudoplatanus LeopoldiiC6010-123150,00
C6012-143165,00
C608-104140,00
Acer pseudoplatanus NizettiC6010-122150,00
C6012-143165,00
C6014-161180,00
Acer pseudoplatanus PurpureumC6010-126150,00
C6012-144165,00
C608-103140,00
Acer pseudoplatanus WorleyC6010-121150,00
C6012-143165,00
C6014-161180,00
Acer rubrumC6010-121150,00
C6012-1417165,00
C6014-164180,00
C608-101140,00
Actinidia argutaC380-10057,00
Aesculus carnea BriotiiC25200-250295,00
Aesculus hippocastanum BaumanniiC25200-250195,00
C6012-142165,00
Amelanchier lamarckiiC1040-601122,00
Berberis buxifolia NanaC320-30188,00
Berberis frikartii VerrucandiC215-20226,00
Berberis MazurekC560-802012,00
Berberis media Red JewelC220-30136,00
Berberis ottawensisC560-801012,00
Berberis ottawensis Silver MilesC230-40116,00
Berberis ottawensis SuperbaC330-4087,00
C340-60338,00
Berberis rubrostilla BuccaneerC315-2077,00
Berberis thunbergii AtropurpureaC230-40256,00
Berberis thunbergii Atropurpurea NanaC220-3013558,00
P95-205803,00
Berberis thunbergii AureaC220-304607,00
C520-301214,00
P95-201402,60
Berberis thunbergii BagatelleC215-209408,00
C515-201515,00
Berberis thunbergii CoronitaC230-403697,00
C320-30207,00
P95-20162,60
Berberis thunbergii Dart`s Red LadyC220-302807,00
C320-30217,00
C520-303514,00
P95-2022,40
Berberis thunbergii ErectaC230-402776,00
C320-3047,00
P95-204152,40
Berberis thunbergii GoldalitaC210-153737,00
P95-20242,40
Berberis thunbergii Golden RingC230-4076,00
P95-20462,40
Berberis thunbergii Green CarpetC220-302466,00
P95-20542,40
Berberis thunbergii Green OrnamentC230-401686,00
C330-401377,00
P95-20312,40
Berberis thunbergii HarlequinC230-404707,00
C330-4099,00
P95-201002,60
Berberis thunbergii Helmond PillarC230-40606,00
C330-40187,00
Berberis thunbergii KelleriisC220-302456,00
C320-302117,00
P95-20332,40
Berberis thunbergii KoboldC315-20237,00
C520-307712,00
P95-20192,40
Berberis thunbergii KórnikC230-40246,00
C320-30557,00
Berberis thunbergii Pink AttractionC230-405707,00
C320-30137,00
P95-20382,60
Berberis thunbergii PowwowC230-403306,00
C330-403687,00
P95-202342,40
Berberis thunbergii Red ChiefC230-40426,00
C330-40187,00
P95-201222,40
Berberis thunbergii Red PillarC220-302266,00
C230-40166,00
C330-40677,00
C540-602310,00
P95-202672,40
Berberis thunbergii Rose GlowC230-40557,00
P95-201122,40
Berberis thunbergii Silver BeautyC230-40207,00
P95-203302,60
Berberis thunbergii SmaragdP95-20271,90
Berberis verruculosaC315-2045,00
C530-40114,00
Betula pendula Golden TriumphC5100-1254625,00
Betula pendula PurpureaC5100-1251625,00
Betula pendula YoungiiC25150-20019380,00
Betula pubescens AureaC25150-200780,00
Betula utilis DoorenbosC25300-35019780,00
C5150-17547530,00
Buxus microphylla FaulknerC310-20908,00
Buxus sempervirensC315-20126,00
P95-201202,20
Buxus sempervirens AureovariegataC215-202736,00
Buxus sempervirens ElegantissimaP95-202202,20
Buxus sempervirens SuffruticosaC215-20706,00
P95-202202,20
Carpinus betulus ColumnarisB150-20050110,00
C45150-20021150,00
C5100-125240,00
C60150-20011175,00
C60200-25032195,00
Carpinus betulus FastigiataB10-1226130,00
B8-1050115,00
C25250-30014100,00
C6012-1416180,00
C6014-1625200,00
C6016-183230,00
Carpinus betulus PendulaC10150-2006580,00
C25200-25037100,00
Catalpa bignonioides AureaC25150-200485,00
Catalpa erubescens PurpureaC25150-200285,00
C25200-250890,00
Celastrus orbiculatus DianaC380-9027,00
Chaenomeles speciosa YukigotenC330-40707,00
Chaenomeles superba ClementineC330-4027,00
Chaenomeles superba Crimson and GoldC330-40247,00
Chaenomeles superba Jet TrailC330-40647,00
P95-203202,60
Chaenomeles superba Pink LadyC330-40177,00
Chaenomeles superba PINK TRAIL InterpitrC330-4017,00
P95-204402,60
Chamaecyparis nootkatensis JubileeC580-1001545,00
Chamaecyparis nootkatensis KanadaC560-80240,00
Chamaecyparis nootkatensis PendulaB175-20019140,00
B200-25039160,00
B250-3005180,00
C45150-1751180,00
C45175-2001195,00
C45200-2504230,00
C580-1001745,00
C60150-1751190,00
C60200-25010250,00
Chamaecyparis pisifera SungoldC320-301510,00
Cornus alba AureaC330-407110,00
Cornus alba GouchaultiiC330-406310,00
Cornus alba Siberian PearlsC330-40158,00
Cornus alba Sibirica VariegataC330-402010,00
Corylopsis multifloraC1040-60728,00
Corylus avellana ContortaC1060-8013560,00
Corylus avellana PendulaC10100-125380,00
C1580-1003180,00
Cotinus coggygria Royal PurpleC330-402009,00
C550-601614,00
P95-2035703,60
Cotinus GraceC330-40199,00
P95-2043,60
Cotoneaster dammeri MajorP95-205702,00
Cotoneaster dammeri MooncreeperC220-30235,00
Cotoneaster nanshan BoerC215-201785,00
Cotoneaster radicans EichholzC220-30495,00
Cotoneaster salicifolius ParkteppichC220-30255,00
P95-202151,90
Cotoneaster suecicus Coral BeautyC230-402605,00
P95-20502,00
Cotoneaster suecicus SkogholmC220-304655,00
Cotoneaster UrsynówC230-40245,00
P95-20702,00
Euonymus alatus CompactusC1040-601328,00
Euonymus fortunei Canadale GoldP95-203002,50
Euonymus fortunei Emerald GaietyP95-203202,50
Exochorda The BrideC1040-60228,00
Fagus sylvatica ArcuataC540-60830,00
Fagus sylvatica AspleniifoliaC5100-12513840,00
C560-8016030,00
Fagus sylvatica AtropuniceaB10-1225120,00
B12-144135,00
B8-1041110,00
C25150-200995,00
C25200-25024100,00
C25250-30018110,00
C458-1034135,00
C5100-12517330,00
C5150-175740,00
Fagus sylvatica Black SwanC540-601130,00
Fagus sylvatica DawyckB10-127130,00
B12-1416150,00
B14-1618170,00
C25150-200190,00
C25200-250295,00
C458-103135,00
C5100-1254540,00
C580-10011030,00
C6010-123160,00
C6014-161200,00
Fagus sylvatica Dawyck GoldC5100-1252940,00
Fagus sylvatica Dawyck PurpleC580-100930,00
Fagus sylvatica DentataC560-802530,00
Fagus sylvatica HaarenC540-601230,00
Fagus sylvatica MercedesC1560-80480,00
C530-401930,00
Fagus sylvatica PendulaB10-1291120,00
B12-1486135,00
B14-1640150,00
B16-187170,00
C25150-2002790,00
C5100-12534230,00
C6010-124160,00
C6012-146180,00
C6014-1612200,00
C6016-182230,00
Fagus sylvatica Purpurea LatifoliaC540-601330,00
Fagus sylvatica Purpurea PendulaC580-100250,00
Fagus sylvatica Purpurea TricolorB8-10120130,00
C458-1055150,00
C580-10047030,00
Fagus sylvatica RiversiiC560-801230,00
Fagus sylvatica Rohan GoldC540-60730,00
Fagus sylvatica Rohan ObeliskC580-100530,00
P1540-601714,00
Fagus sylvatica RohaniiC580-100230,00
Fagus sylvatica RotundifoliaC560-802030,00
Fagus sylvatica Swat MagretC5100-12515140,00
C540-601530,00
Fagus sylvatica ZlatiaC25100-125185,00
Fothergilla gardeniiC1040-60628,00
Fraxinus excelsior JaspideaC25150-200190,00
Fraxinus pennsylvanica AucubifoliaC25150-200190,00
Gleditsia triacanthos MoraineC15125-1501760,00
Gleditsia triacanthos RubylaceC15100-1251760,00
Gleditsia triacanthos SunburstC15125-1504360,00
Hedera helixC220-30210,00
P95-204812,40
Hydrangea anomala subsp. petiolarisC315-20458,00
Hydrangea arborescens AnnabelleC330-403578,50
P95-204703,20
Hydrangea paniculata Brussels LaceC330-40127,00
P95-20852,60
Hydrangea paniculata FloribundaC330-40947,00
Hydrangea paniculata GrandifloraC320-30177,00
P95-204253,20
Hydrangea paniculata KyushuC340-6017,00
P95-20152,60
Hydrangea paniculata PhantomC320-30317,00
Hydrangea paniculata TardivaP95-20252,60
Hydrangea paniculata UniqueP95-201202,60
Hydrangea quercifolia SnowflakeP95-20203,20
Ilex meserveae Blue AngelC540-602910,00
Ilex meserveae Blue PrinceC530-40410,00
C540-601110,00
P95-201752,50
Ilex meserveae BLUE STALLION MesanC530-40210,00
Juniperus communis ArnoldC330-40179,00
Juniperus communis Gold ConeC330-40999,00
C340-60369,00
Juniperus communis Green CarpetP1520-304129,00
Juniperus horizontalis DouglasiiC1060-801360,00
Juniperus horizontalis GlaucaP1515-20159,00
Juniperus horizontalis WiltoniiP1515-201349,00
Juniperus pfitzeriana Mint JulepC1040-608624,00
Juniperus pfitzeriana Old GoldP1515-20578,60
Juniperus procumbens NanaP1515-20410,00
Juniperus sabina TamariscifoliaC1040-608824,00
P1520-30638,60
Juniperus scopulorum Blue ArrowC1080-1001424,00
C25200-250660,00
C35250-300270,00
Juniperus squamata Blue CarpetP1530-4010008,60
Juniperus squamata Blue StarC315-20810,00
Juniperus squamata HolgerP1520-302258,60
Kerria japonicaC540-50810,00
Larix gmeliniiC45175-2001195,00
Larix kaempferi Blue DwarfC5Pa100235,00
Larix kaempferi Stiff WeeperC5Pa1406240,00
C5Pa1603640,00
Ligustrum ovalifolium AureumC320-30147,00
Ligustrum VicaryiC320-30397,00
Liquidambar styracifluaC25150-200290,00
Liriodendron tulipiferaC25150-200485,00
C6012-141165,00
C6014-161180,00
Magnolia soulangeanaC1540-603140,00
Malus AdirondackC1560-80328,00
Malus DolgoC10125-150628,00
Malus Golden HornetC15100-125328,00
Malus toringo var. sargentiiC15100-125428,00
Pachysandra terminalis Green CarpetC210-155045,00
Pachysandra terminalis VariegataC215-208375,00
Parthenocissus quinquefolia STAR SHOWERSC280-10079,00
Parthenocissus quinquefolia var. murorumC380-9017,00
P1320-3010005,00
Physocarpus opulifolius Darts GoldC330-401956,00
P95-201182,40
Physocarpus opulifolius LuteusC330-40456,00
P95-20802,40
Physocarpus opulifolius Red BaronC330-401817,00
Picea abies AcroconaC1060-801270,00
C540-601545,00
P1530-408025,00
Picea abies AureaC1080-100570,00
C130350-4002645,00
C20125-150295,00
C560-80745,00
P1540-602425,00
P95-20610,60
Picea abies Aurea MagnificaC130200-2501440,00
C130250-3001550,00
C130300-3501675,00
C130350-4001815,00
C45100-1251175,00
C45175-2001210,00
C60175-2001225,00
P1530-405025,00
P1540-601025,00
Picea abies BarryiC1040-60160,00
P1515-20210,00
Picea abies Bohemica PendulaC10100-125480,00
C45150-1751250,00
C45175-2001275,00
C5100-125150,00
C580-1001445,00
C90200-2501520,00
P95-201710,60
Picea abies ColumnarisC130300-3502675,00
C130350-4001815,00
Picea abies CranstoniiC15125-1501360,00
C15150-175565,00
C15175-200170,00
C60175-2002140,00
C60200-2508150,00
C60250-30010165,00
P1560-8045923,00
P95-2013510,60
Picea abies CupressinaP1520-302210,00
P1540-604825,00
Picea abies FinedonensisC1080-100370,00
Picea abies FormanekC1030-40Pa305460,00
C1040-60170,00
C520-30Pa30645,00
P1515-209310,00
Picea abies FrohburgC10100-125680,00
C1080-1003070,00
C560-804945,00
C580-1001650,00
C90100-1251400,00
C90125-1501520,00
P1540-6012025,00
P95-201510,60
Picea abies InversaC1060-80460,00
C1080-1001170,00
C560-808645,00
Picea abies KońcaC10100-125580,00
C35150-1751150,00
C560-80345,00
C580-100450,00
C90250-3001520,00
C90300-3504635,00
C90350-4004765,00
C90400-4501910,00
P1540-605025,00
P95-203010,60
Picea abies LoreleyP1530-401825,00
P95-20410,60
Picea abies MaxwelliiP95-201910,60
Picea abies PalecekC315-20Pa20145,00
Picea abies Pendula MajorC10100-125880,00
C1080-100570,00
C20125-150595,00
P1540-604025,00
Picea abies PruhoniceanaC130250-3002550,00
C45200-2502270,00
C90200-2501420,00
P95-20510,60
Picea abies PuschC320-30Pa303938,00
P1520-301525,00
P95-201910,60
Picea abies RothenhausC1080-1001570,00
C130350-4001815,00
C130400-4507970,00
C130450-50021.110,00
C560-805345,00
C580-1001550,00
P95-20510,60
Picea abies VirgataC15100-1251560,00
C15125-1502360,00
C15150-175965,00
C45125-1501690,00
C45150-1756100,00
C5100-12527040,00
C580-1003035,00
C60150-17520120,00
C60175-2008140,00
C60200-2501150,00
P1560-8017522,00
Picea abies Wills ZwergP1515-202610,00
Picea bicolorP1530-401725,00
Picea engelmannii GlaucaC10100-1253100,00
C1080-10017590,00
P1540-606628,00
Picea glauca Alberta GlobeP1515-2010410,00
Picea glauca CoeruleaC1080-100770,00
C540-602040,00
C560-803845,00
C60175-2001240,00
C60200-2502290,00
C60250-3002365,00
C90250-3002520,00
C90300-3501635,00
P1540-60525,00
Picea glauca ConicaC1060-8012440,00
C1080-1005645,00
C90100-1251250,00
C90150-1753350,00
P1530-404018,60
Picea glauca Daisys WhiteP1520-303510,00
Picea glauca EchiniformisP1515-2029,00
Picea glauca LaurinP1515-201210,00
Picea glauca StarlightC1060-80360,00
C1080-100770,00
P1515-202510,00
Picea likiangensisP95-209010,60
Picea mariana AureovariegataC560-802245,00
Picea mariana BeissneriB100-1259120,00
B125-1509135,00
C560-80445,00
Picea mariana NanaP1520-301510,00
Picea omorikaC35125-150190,00
C35150-1751100,00
Picea omorika AureaC1080-1001670,00
C560-808845,00
C60150-1751270,00
C60200-25011355,00
C60250-3007415,00
C60300-3507500,00
P1540-602825,00
P95-2023510,60
Picea omorika BrunsC60175-2001295,00
C60200-2506355,00
C60250-3005415,00
P1540-607425,00
Picea omorika FrohnleitenC60150-1752225,00
Picea omorika MoravaC315-20Pa401145,00
C520-30Pa40555,00
P9Pa40314,60
Picea omorika NanaC130250-3001680,00
C130300-3507830,00
C530-403045,00
C540-601850,00
C60225-2501250,00
C90300-3501790,00
P1520-30528,00
Picea omorika PendulaC1080-100270,00
C560-803045,00
P1540-601825,00
Picea omorika Pendula (hol.)P1540-602925,00
Picea omorika Pendula KuckC10100-1251080,00
C1080-1004070,00
C130200-2503540,00
C130250-3005680,00
C130300-3502830,00
C130350-4001990,00
C20125-150395,00
C560-80845,00
C60200-2501355,00
C90125-1501300,00
C90200-2503520,00
P1540-6013225,00
Picea omorika PimokoP9Pa40614,60
Picea orientalis AtrovirensP95-205310,60
Picea orientalis AureospicataC1080-100670,00
C560-802445,00
P1530-4025825,00
P95-2019510,60
Picea orientalis Golden StartC1060-80460,00
C45125-1505190,00
C45150-1756210,00
C45175-2001225,00
C540-6011345,00
C60150-1754225,00
C60175-2001240,00
C60200-2502290,00
P1530-404025,00
P95-2051010,60
Picea orientalis GracilisC60150-1752190,00
P95-205510,60
Picea politaC1060-80460,00
C130250-3001680,00
C90200-2501520,00
Picea pungens Baby Blue EyesC1080-100570,00
C540-602040,00
Picea pungens BiałobokC540-601150,00
Picea pungens BlaukissenC320-30Pa20838,00
C515-20Pa40148,00
Picea pungens Blue MountainC20125-150195,00
C45100-1253175,00
C45125-15014190,00
C45150-1751210,00
C45175-2002225,00
C45200-2502270,00
C4580-1001165,00
C540-602040,00
C560-80245,00
P1540-607025,00
Picea pungens Blue TrinketC1060-8010370,00
C45100-12516175,00
C45125-1508190,00
C45150-1752210,00
C4580-1004165,00
C540-6037445,00
P1530-4030225,00
P95-2032010,60
Picea pungens Brynek PBRC320-30Pa4013342,00
C520-30Pa403652,00
Picea pungens EdithB100-125131120,00
B125-15047135,00
B150-17520150,00
B175-2008165,00
C1080-100270,00
C20125-150395,00
C45100-12525175,00
C45125-15061190,00
C45150-17536210,00
C45175-20011225,00
C560-80645,00
C60150-1758225,00
C60175-20024240,00
C60200-25010290,00
P1540-6067225,00
P95-20251511,20
Picea pungens Erich FrahmC1080-100670,00
P95-20810,60
Picea pungens f. glaucaC130200-2501360,00
C90250-3001415,00
Picea pungens Fat AlbertB100-125134120,00
B125-15053135,00
B150-1752160,00
C10100-1259280,00
C1080-10010670,00
C20125-1501295,00
C560-80945,00
C60125-15021205,00
C60150-1755225,00
P1540-6084225,00
P95-2067511,20
Picea pungens Glauca GlobosaC530-402050,00
Picea pungens Glauca PendulaC45100-1251200,00
C560-80245,00
C60200-2501355,00
C90175-2001400,00
C90250-3001650,00
C90300-3501790,00
P1540-602925,00
Picea pungens Glauca ProstrataC1080-1001070,00
C560-80445,00
Picea pungens Hermann NaueC1030-40Pa401100,00
C90100-1251520,00
Picea pungens HoopsiiB100-12521130,00
B125-15014145,00
B150-1753160,00
C45125-1508225,00
C45150-1753250,00
C560-802750,00
P1520-3091625,00
P1530-4072625,00
Picea pungens HotoC1080-100770,00
P1530-408028,00
P1540-602025,00
P95-201011,20
Picea pungens Iseli FastigiateC45125-1505225,00
C45150-1753250,00
Picea pungens Iseli FoxtailP95-203011,20
Picea pungens Lucky StrikeC130300-3501830,00
C130350-4001990,00
C540-606645,00
C90175-2002400,00
C90200-2503520,00
C90250-3007650,00
C90300-3503790,00
P1530-401225,00
Picea pungens MaigoldC540-601650,00
P1530-405828,00
P95-202511,20
Picea pungens MoerheimC10100-125180,00
C45100-1252175,00
C45125-15010190,00
C45150-1757210,00
C45175-2004225,00
C45200-2502270,00
P1540-609225,00
P95-203511,20
Picea pungens MontgomeryC330-40Pa401438,00
C520-30Pa40648,00
C530-40850,00
P1520-30228,00
P95-201911,20
Picea pungens Mrs. CessareriniiC530-40Pa40655,00
P9Pa40114,60
Picea pungens OldenburgC45125-15014190,00
C45150-1751210,00
C45175-2002225,00
C45200-2502270,00
P95-2070010,50
Picea pungens OmegaC1080-100270,00
C560-802145,00
Picea pungens PaliC315-20Pa402145,00
P9Pa401213,60
Picea pungens PoznańC60175-2002205,00
C60200-2502250,00
Picea pungens SchovenhorstC1080-1001070,00
C560-801245,00
P1540-6010425,00
Picea pungens TokarzC520-30Pa401448,00
Picea pungens VuykP95-207510,60
Picea pungens WaldbrunnC130200-2501360,00
Picea sitchensis NanaC520-30Pa401648,00
P9Pa40814,60
Picea sitchensis SilberzwergC320-30Pa40538,00
C520-30Pa401648,00
P9Pa40613,60
Pinus banksiana Banska StiavnicaP1530-401225,00
Pinus banksiana SchoodicC540-602645,00
P95-201010,60
Pinus cembraC540-6014845,00
C560-803250,00
Pinus cembra AureovariegataP1530-40128,00
Pinus cembra Compacta GlaucaC540-603850,00
C560-80555,00
P1530-402028,00
Pinus cembra StrictaP1530-401728,00
Pinus densiflora Alice VerkadeC530-40Pa60548,00
C540-603540,00
C6060-80Pa401160,00
C6080-100Pa407175,00
P13Pa601518,70
P1530-401925,00
P95-201010,60
Pinus densiflora Jane KluisC1080-100770,00
C560-8013845,00
C60125-1502175,00
C60150-1751190,00
P1540-60425,00
Pinus densiflora Low GlowC1040-601870,00
C540-602940,00
P13Pa604517,50
Pinus densiflora Oculus-draconisP1560-801425,00
Pinus densiflora PendulaC560-801645,00
Pinus densiflora Tamoyosho CompactaC1060-808570,00
C540-6012640,00
P1540-602625,00
Pinus densiflora UmbraculiferaC1060-80160,00
C1080-100470,00
C560-804345,00
Pinus heldreichiiC1080-100370,00
Pinus heldreichii Compact GemP1530-402025,00
P95-2033511,20
Pinus heldreichii MalinkiP95-202511,20
Pinus heldreichii SatellitC1080-100670,00
C560-80845,00
P1530-406525,00
Pinus heldreichii SmidtiiC315-20Pa405245,00
C520-30Pa30455,00
P1515-2059028,00
P95-2051011,20
Pinus mugo BenjaminP1520-303425,00
Pinus mugo BrevifoliaC530-40240,00
C60125-1501175,00
C60150-1753190,00
Pinus mugo ButschegyC530-40640,00
P1520-30825,00
Pinus mugo CarstenC315-20Pa601042,00
C520-30Pa801052,00
P1520-30525,00
Pinus mugo ColumboC1060-80160,00
C60125-1504205,00
C60150-17511225,00
C60175-2002240,00
P1540-605528,00
Pinus mugo Golden GlowP95-20410,60
Pinus mugo GoldstarP1520-301125,00
P95-2031510,60
Pinus mugo Grűne WelleC320-30Pa30245,00
C520-30Pa30252,00
P1520-302025,00
P95-2030510,60
Pinus mugo HnizdoC530-40440,00
P1520-301125,00
P95-2028010,60
Pinus mugo HumpyC530-4015540,00
P1520-30925,00
P95-20710,60
Pinus mugo JakobsenC320-30Pa20242,00
C520-30Pa205852,00
C530-40745,00
P1520-30328,00
Pinus mugo JezekC315-20Pa407242,00
Pinus mugo KissenC1030-40Pa40170,00
C4580-100Pa402300,00
C520-30Pa60252,00
Pinus mugo Kleiner PrinzP95-205510,60
Pinus mugo KnapenburgC530-40640,00
P95-2011510,60
Pinus mugo KoboldC1040-602670,00
C530-407240,00
Pinus mugo KokardeP95-201510,60
Pinus mugo KostelničekC315-20Pa408942,00
P1515-201228,00
P95-2015511,20
Pinus mugo KrauskopfC1040-60770,00
C1080-100180,00
C520-30Pa606648,00
C530-4010640,00
P1520-302725,00
P95-2017510,60
Pinus mugo LilliputC1030-40Pa40170,00
C520-30Pa40152,00
C530-401740,00
P1520-3013625,00
P95-2019010,60
Pinus mugo LitomyšlC315-20Pa603738,00
C530-401940,00
P13Pa609018,70
P1520-3040825,00
P95-2015010,60
Pinus mugo Little LadyP9Pa2012514,60
Pinus mugo MichalC320-30Pa40252,00
P95-201710,60
Pinus mugo MinikinP1515-2017025,00
P95-2035510,60
Pinus mugo MopsC1040-60270,00
C520-30Pa60248,00
P13Pa602818,70
P1520-301525,00
P95-203010,60
Pinus mugo Mops MidgetC520-30Pa40252,00
P1520-307025,00
Pinus mugo NerostC1030-40Pa30370,00
C320-30Pa2010542,00
P1520-301925,00
P95-2034510,60
Pinus mugo OphirC520-30Pa60148,00
C530-402640,00
P1520-30825,00
P95-2058010,60
Pinus mugo Pal MaleterC45100-12513175,00
C45125-1505190,00
C45150-1754210,00
C560-80845,00
P1540-604125,00
P95-2024510,60
Pinus mugo ParadekissenC315-20Pa60338,00
C520-30Pa603348,00
P13Pa801817,50
P1520-307825,00
P95-2091010,60
Pinus mugo PicobelloP1515-20128,00
P95-20510,60
Pinus mugo RositechC530-404940,00
P1520-301425,00
P95-204010,60
Pinus mugo San Sebastian 24P95-206010,60
Pinus mugo var. pumilioP1520-30513,00
Pinus mugo VarellaC520-303740,00
P1520-304628,00
Pinus mugo Winter GoldC1020-30Pa80170,00
C315-20Pa6012742,00
C520-30Pa603755,00
C530-401040,00
P13Pa802918,70
P1520-309325,00
Pinus mugo ZundertC1040-60470,00
C530-405040,00
P1520-301825,00
P95-2018010,60
Pinus nigra Green RocketC1080-100370,00
P1540-605125,00
Pinus nigra HelgaP1520-301025,00
Pinus nigra HornibrookianaC1040-60470,00
C530-40540,00
P1520-302225,00
P95-202510,60
Pinus nigra KometP95-201310,00
Pinus nigra MoletteB100-12565120,00
C1080-100270,00
C60150-1751190,00
C60175-2004205,00
C60200-2506250,00
C60250-3006295,00
P1540-60528,00
Pinus nigra NanaC1040-601070,00
C530-40340,00
C540-60745,00
P95-20710,00
Pinus nigra PyramidalisC1080-100670,00
C560-80445,00
P1540-602425,00
P95-2028510,00
Pinus nigra SpielbergC1040-605360,00
C1060-80570,00
C540-603645,00
P1520-3014325,00
P95-2031010,60
Pinus nigra StrypemondeC540-60445,00
P95-20810,00
Pinus parviflora Blue GiantC1060-80260,00
C540-60250,00
P1540-60628,00
Pinus parviflora GlaucaC1060-80360,00
C540-60750,00
C90300-3502790,00
P1540-60628,00
Pinus parviflora Ichi-no-seC60175-2001295,00
Pinus pumila Dwarf BlueC540-60345,00
Pinus pumila GlaucaC1040-60160,00
P1530-40128,00
Pinus strobus Krügers LilliputC90125-1501300,00
P1530-401428,00
Pinus strobus MinimaC540-60945,00
Pinus strobus PendulaP1560-802128,00
Pinus strobus RadiataC540-60545,00
Pinus sylvestris AlbynsC6080-100Pa604190,00
P1530-40725,00
Pinus sylvestris ArgenteaC90200-2504150,00
C90250-3001205,00
P1560-80422,00
Pinus sylvestris AureaP95-202510,00
Pinus sylvestris Aurea NisbetC130200-2502440,00
C540-60540,00
C60150-1752225,00
C60175-2002240,00
C60200-2502290,00
Pinus sylvestris BeuvronensisC1040-60Pa40170,00
C1060-80470,00
C1080-100770,00
C540-60740,00
Pinus sylvestris FastigiataB125-1503120,00
B150-1754135,00
B175-2001150,00
C60200-2502290,00
C60250-3001365,00
P1540-6021028,00
Pinus sylvestris Fjell TeppichC530-404440,00
P1520-3012225,00
P95-204510,00
Pinus sylvestris Globosa ViridisC530-406740,00
C540-60145,00
P1520-308225,00
P95-202810,60
Pinus sylvestris Gold CoinC540-60440,00
P95-2012010,00
Pinus sylvestris HiberniaC20100-125380,00
C20125-150295,00
C60175-2001240,00
P95-20610,00
Pinus sylvestris Hillside CreeperC530-401440,00
C6060-80Pa606190,00
C6080-100Pa6016210,00
P1520-305025,00
Pinus sylvestris KsawerówC1060-801460,00
P1540-602725,00
P95-201110,00
Pinus sylvestris SkjakC1030-40Pa40670,00
C530-401440,00
Pinus sylvestris WatereriC560-80745,00
P95-2012010,00
Pinus sylvestris WintergoldP95-209010,00
Pinus tabuliformisC1060-80270,00
Pinus thunbergii BanshoshoC1060-80570,00
C2080-100495,00
C45100-1255175,00
C540-60545,00
Pinus thunbergii MaijimaC540-602745,00
C60100-1251190,00
C6060-802170,00
C6080-1001180,00
P1530-40725,00
Pinus thunbergii SayonaraC560-80445,00
P1530-40925,00
Platanus hispanicaC25100-125275,00
Platycladus orientalis Aurea NanaC330-407910,00
Potentilla fruticosa AbbotswoodC320-3096,00
Potentilla fruticosa AnnetteP95-20302,40
Potentilla fruticosa ElizabethC320-30696,00
Potentilla fruticosa FredhemC320-30686,00
Potentilla fruticosa Glenroy PinkieC320-30286,00
Potentilla fruticosa GoldfingerC330-403206,00
Potentilla fruticosa GoldstarC320-3076,00
Potentilla fruticosa GoldteppichC320-30396,00
Potentilla fruticosa Hachmanns GigantC320-30306,00
Potentilla fruticosa Hopleys OrangeC315-2026,00
P95-20162,40
Potentilla fruticosa KlondikeC320-30116,00
Potentilla fruticosa LongacreC320-30756,00
Potentilla fruticosa ManchuC320-3016,00
Potentilla fruticosa Pretty PollyC320-3036,00
Potentilla fruticosa Primrose BeautyC320-30586,00
Potentilla fruticosa Red AceC315-2046,00
P95-2042,40
Potentilla fruticosa Red JokerC315-20206,00
Potentilla fruticosa SommerflorC320-3016,00
Potentilla fruticosa Yellow BirdC320-30366,00
Prunus cistenaC1030-401122,00
Prunus Hally JolivetteC1060-806522,00
Prunus laurocerasus Otto LuykenC530-40510,00
Prunus nipponica BrillantC10120-14010122,00
Prunus padus ColorataC10225-25016428,00
Prunus pumila var. depressaC230-401007,00
Pseudotsuga menziesii FastigiataP1530-40525,00
Pseudotsuga menziesii FletcheriP1530-40225,00
Pseudotsuga menziesii PendulaP1520-30225,00
Pyrus salicifolia PendulaC6010-127160,00
C6012-141180,00
C608-104145,00
Quercus petraea InsecataC5100-125330,00
C540-601230,00
Quercus robur FastigiataB10-1219130,00
B8-1037115,00
C25100-125285,00
C5125-150240,00
Quercus robur PectinataC560-80330,00
Quercus robur PendulaC560-80630,00
Quercus robur SiedlecC5125-1505640,00
C560-80630,00
Rosa NozomiC215-2015,20
Rosa TOMMELISE KortenayC215-204675,20
Salix caprea KilmarnockC1030-40Pa1001624,00
Salix integra Hakuro-nishikiC1030-40Pa100730,00
Sambucus nigra AureaC540-601010,00
Sorbus aucuparia PendulaC6010-124150,00
C6012-145165,00
Spiraea betulifolia TorC520-30410,00
P95-20651,80
Spiraea cinereaC320-30946,00
Spiraea cinerea GrefsheimC330-40446,00
P95-2010101,80
Spiraea densifloraC220-30825,00
C320-302126,00
Spiraea japonica AlbifloraC320-30236,00
P95-205951,80
Spiraea japonica FirelightC320-30736,00
Spiraea japonica FroebeliiC320-30966,00
Spiraea japonica GenpeiP95-201151,80
Spiraea japonica GoldmoundC1,520-302955,00
C215-20375,00
P95-2061,80
Spiraea japonica Japanese DwarfC220-301765,00
P95-2081,80
Spiraea japonica ManonC320-30206,00
Spiraea japonica ZigeunerblutC320-301766,00
Spiraea nipponica June BrideC230-404655,00
Spiraea thunbergiiC330-4047,00
Stephanandra incisa CrispaC230-402205,00
Symphoricarpos chenaultii HancockC220-3075,00
Symphoricarpos doorenbosii TaigaC330-401336,00
Syringa Anna AmhoffC520-304610,00
Syringa meyeri PalibinC215-20278,00
P95-2012,60
Syringa patula Miss KimC1030-40222,00
Syringa vulgaris Belle de NancyC1060-80422,00
Syringa vulgaris CongoC1060-80122,00
Syringa vulgaris IndiyaC1060-80222,00
Syringa vulgaris LUDWIG SPAETHC1080-100122,00
Syringa vulgaris Michel BuchnerC1060-80222,00
Syringa vulgaris Prof. HoserC1060-80522,00
Taxus × media WojtekC320-30139,00
Taxus baccata DavidC320-30219,00
Thuja occidentalis AureospicataB125-15040030,00
B150-17520035,00
B175-20012040,00
C10100-12517930,00
C10125-15010835,00
C35150-175745,00
C35175-200950,00
C35200-250355,00
Thuja occidentalis BrabantB200-250200027,00
C10125-15016928,00
C360-806098,60
C35150-175645,00
C35175-2001550,00
Thuja occidentalis DanicaC315-20240,00
Thuja occidentalis GlobosaC330-402628,60
Thuja occidentalis Golden TuffetC320-30109,00
Thuja occidentalis HolmstrupC35175-200355,00
Thuja occidentalis HoseriC1040-6016530,00
Thuja occidentalis SmaragdB125-15015035,00
B150-1754040,00
C10100-125530,00
C1080-100330,00
C20150-175550,00
C20175-2001255,00
C360-803599,00
C3580-100340,00
Thuja occidentalis SunkistC20100-1251030,00
C20125-1501735,00
C20150-175440,00
C2080-100428,00
Tsuga canadensis PendulaC130175-20041.160,00
P1560-8018530,00
Ulmus glabra ExoniensisC25150-200390,00
Ulmus parvifolia YatsubusaC1040-60822,00
Viburnum bodnantense DawnC530-40910,00
Viburnum burkwoodiiC1040-602722,00
C530-4016010,00
P95-201652,60
Viburnum burkwoodii Anne RussellC530-40615,00
Viburnum burkwoodii ConoyC1030-40628,00
Viburnum burkwoodii MohawkC1040-60628,00
Viburnum carlcephalumC1040-60728,00
P95-20103,50
Viburnum carlesiiC1040-60128,00
Viburnum carlesii JuddiiC1040-602022,00
C540-604515,00
P95-20153,50
Viburnum EskimoC530-408122,00
Viburnum farreriC320-30508,00
C530-401810,00
Viburnum lantana AureumC1030-405322,00
C540-601512,00
P95-20953,20
Viburnum lantana VariegatumC1040-605622,00
C530-40312,00
C540-601912,00
P95-20452,60
Viburnum opulus CompactumC1040-602022,00
C215-20187,00
C530-4013410,00
Viburnum opulus NanumC215-20765,20
P95-2052,40
Viburnum plicatum f.tomentosumC1040-602928,00
P95-20753,60
Viburnum plicatum GrandiflorumC330-40215,00
C540-6017822,00
Viburnum plicatum LanarthC1020-301328,00
P95-20403,20
Viburnum plicatum RowallaneC1040-602728,00
C330-403010,00
P95-20502,60
Viburnum plicatum St KeverneC330-403610,00
C540-604112,00
P95-201502,60
Viburnum plicatum WatanabeC1040-603428,00
C330-409010,00
P95-201102,60
Viburnum PragenseC320-30957,00
Viburnum rhytidophyllumC330-40457,00
C560-80112,00
Weigela Boskoop GloryC540-501310,00
C540-60110,00
Weigela Bristol RubyC320-30137,00
Weigela florida Nana PurpureaC320-30127,00
Weigela florida VictoriaC330-40117,00
Weigela PiccoloC320-30357,00
P95-20232,20
Weigela RumbaC540-601810,00
Weigela StyriacaC530-401310,00
C540-50510,00