OFERTA

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wystawiamy faktury VAT. Ceny podane w ofercie są cenami netto. Do tych cen doliczamy 8% VAT.

Nasza oferta pogrupowana jest wg. asortymentów. Wybierz interesują cię grupę z listy "typ roślin", po czym klinij szukaj. Możesz zawęzić zakres wyszukiwania wpisując nazwę rośliny, jej fragment, typ pojemnika lub wielkość albo miejsce szczepienia.

Kolumna "wielkość/miejsce szczepienia" określa:

  • W przypadku roślin szczepionych wyskość szczepienia.  "Nisko" oznacza szczep tuż przy korzeniu. Symbol "PaXX" oznacza formę pienną, gdzie liczba XX oznacza wysokość gołego pnia.
  • Dla reszty roślin podajemy zakres wysokości w jakim się mieści dana odmiana.

W kolumnie "ilość" mamy dostępną ilość towaru.

 

 

typ roślin:

fragment nazwy rośliny:

pojemnik:

wielkość / wysokość szczepienia:

forma:


nazwa roślinypojemnikwielkość/
wys. szczepienia
formailośćcena [PLN]
00,00
Abies alba PyramidalisC540-602442,00
Abies amabilis Spreading StarC530-40Pa40252,00
C540-601742,00
P1530-40123,00
Abies arnoldiana JadwigaC1080-1005359,00
C25125-150279,00
C560-803842,00
Abies arnoldiana Jan Paweł IIC560-807442,00
P1540-6040023,00
Abies arnoldiana RogówC1080-1002259,00
C560-8012142,00
C60150-1755200,00
C60175-2007230,00
C60200-2503270,00
P1540-6033223,00
Abies cephalonianaC1060-80459,00
C45100-1251100,00
C45125-1501120,00
C45150-1752140,00
C45175-2001160,00
C45200-2504190,00
C560-80642,00
P1540-607723,00
Abies concolor Archers DwarfC45125-1501140,00
C45150-1751160,00
P1530-403223,00
Abies delavayi Green GiantC540-60242,00
P1530-403023,00
Abies koreanaC25125-150175,00
C580-1001139,00
C60125-1501130,00
C60150-1751150,00
C60200-2501200,00
C6060-80170,00
C90200-2501240,00
C90250-3001270,00
Abies koreana AureaC540-602642,00
Abies koreana Blauer PfiffC1060-801165,00
P1530-4020226,00
Abies koreana Bonsai BlueP1530-403026,00
P95-201709,40
Abies koreana BrevifoliaC540-601445,00
P1530-401526,00
Abies koreana CisC530-40Pa40249,00
Abies koreana Dark HillP1530-402026,00
Abies koreana Green CarpetC320-30Pa201639,00
C530-40Pa40160,00
P1520-3018726,00
Abies koreana KristallkugelC1010-15Pa20172,00
C1030-40Pa30372,00
Abies koreana NanaC530-403540,00
P1520-3011326,00
Abies koreana SchwedenkönigC540-602945,00
P1530-407326,00
P95-201209,40
Abies koreana SilberlockeC1060-801459,00
C540-6044842,00
P1530-4037523,00
P95-202709,40
Abies koreana Silver StarC540-605242,00
P1530-4055523,00
P95-201309,40
Abies koreana TundraC520-30Pa401552,00
P1520-301826,00
Abies koreana Verdener DomC540-6024242,00
P1530-4060023,00
Abies lasiocarpa ArgenteaC1080-1002659,00
C560-802242,00
P1540-608023,00
Abies lasiocarpa CompactaC130175-2004430,00
C130200-2508490,00
C130250-3003580,00
C60100-1256170,00
C60125-15012200,00
C60150-1755230,00
P115-2073010,60
P1530-4019723,00
P95-201309,40
Abies lasiocarpa Green GlobeC530-401945,00
P1520-3016326,00
Abies nordmanniana PendulaC560-80942,00
P1540-60723,00
Abies numidica GlaucaC540-60542,00
Abies pinsapo AureaC540-60742,00
Abies pinsapo GlaucaC540-60342,00
P1530-402023,00
Abies pinsapo KelleriisC1080-1001059,00
C540-60142,00
C60150-1751230,00
Abies procera GlaucaC1060-805759,00
C25100-125679,00
C540-6021642,00
C90125-1501260,00
C90175-2001330,00
C90200-2503380,00
C90250-3002460,00
P1530-4047523,00
Berberis MazurekP95-202302,20
Berberis ottawensis Silver MilesP95-20482,20
Berberis ottawensis SuperbaP95-20602,20
Berberis thunbergii AtropurpureaP95-207202,20
Berberis thunbergii Atropurpurea NanaP95-2011903,00
Berberis thunbergii AureaP95-2019702,60
Berberis thunbergii Dart`s Red LadyP95-20482,40
Berberis thunbergii ErectaP95-2013802,40
Berberis thunbergii Golden RingP95-207302,40
Berberis thunbergii Green CarpetP95-2019502,40
Berberis thunbergii Green OrnamentP95-202002,40
Berberis thunbergii HarlequinP95-207902,60
Berberis thunbergii Helmond PillarP95-2016902,40
Berberis thunbergii KelleriisP95-204302,40
Berberis thunbergii KoboldP95-203602,40
Berberis thunbergii KórnikC320-30207,00
Berberis thunbergii Pink AttractionP95-2020502,60
Berberis thunbergii PowwowP95-207802,40
Berberis thunbergii Red ChiefP95-202602,40
Berberis thunbergii Red PillarP95-2014302,40
Berberis thunbergii Red RocketP95-203502,20
Berberis thunbergii Rose GlowP95-2013802,40
Berberis thunbergii Silver BeautyP95-2013002,60
Berberis thunbergii SmaragdP95-202101,90
Buxus sempervirensP95-20202,20
Buxus sempervirens ElegantissimaP95-20532,20
Chamaecyparis lawsoniana ColumnarisC360-801010,00
Chamaecyparis lawsoniana IvonneC360-80159,00
Chamaecyparis nootkatensis JubileeC10125-150659,00
C580-1001242,00
Chamaecyparis nootkatensis KanadaC10100-125259,00
C580-100142,00
Chamaecyparis nootkatensis PendulaC10125-150259,00
C25125-150979,00
C45125-1505100,00
C45150-1753120,00
C45175-2008140,00
C45200-2504160,00
C45250-3002190,00
C580-100442,00
C60175-2001200,00
C60200-2504230,00
C60250-3008270,00
Chamaecyparis pisifera Baby BlueC330-402610,00
Chamaecyparis pisifera SungoldC320-30110,00
Cotinus coggygria Royal PurpleP95-2096203,60
Cotoneaster dammeri MajorP95-2011802,00
Euonymus fortunei Canadale GoldP95-203302,50
Euonymus fortunei Emerald GaietyP95-2022,50
Hydrangea arborescens AnnabelleP95-209603,20
Hydrangea paniculata Brussels LaceP95-2082,60
Hydrangea paniculata GrandifloraP95-20803,20
Hydrangea paniculata KyushuP95-205002,60
Hydrangea paniculata PhantomP95-20142,60
Juniperus chinensis StrictaC340-60129,00
Juniperus communis ArnoldC340-60219,00
Juniperus communis Gold ConeC340-601039,00
Juniperus communis Green CarpetP1530-401209,00
Juniperus horizontalis WiltoniiP1515-2029,00
Juniperus pfitzeriana Mint JulepC1040-605024,00
Juniperus pfitzeriana Old GoldP1520-30239,00
Juniperus sabina TamariscifoliaC1040-602924,00
P1520-30389,00
Juniperus sabina VariegataC1040-60124,00
Juniperus scopulorum Blue ArrowC10125-1502624,00
Juniperus squamata Blue CarpetP1530-40899,00
Juniperus squamata Blue StarC315-20210,00
Juniperus squamata HolgerP1530-401209,00
Larix decidua RepensC5Pa160940,00
Larix gmeliniiC45200-250170,00
Larix kaempferi Stiff WeeperC5Pa1609240,00
Physocarpus opulifolius Darts GoldP95-206802,40
Physocarpus opulifolius LuteusP95-20672,40
Physocarpus opulifolius Red BaronP95-203002,40
Picea abies AcroconaC1060-805959,00
C540-6015042,00
P1530-4036523,00
Picea abies AureaC1080-1001555,00
C130350-4002645,00
C20125-150375,00
P1540-605220,00
Picea abies Aurea MagnificaC130200-2501310,00
C130250-3001340,00
C130300-3501420,00
C130350-4001490,00
C45125-1501100,00
C45200-2501170,00
C560-801839,00
C60175-2001170,00
P1540-601020,00
Picea abies BarryiC1040-601140,00
Picea abies Bohemica PendulaC15125-150455,00
C45175-2001140,00
C45200-2501170,00
C580-1001839,00
Picea abies ColumnarisC130300-3501580,00
C130350-4002690,00
Picea abies CranstoniiC15150-1751575,00
C5100-12515339,00
C60175-2001150,00
C60200-2505170,00
C60250-3009200,00
C60300-3504230,00
C60350-4001270,00
P1560-8071820,00
Picea abies CupressinaB80-1003480,00
C560-801442,00
P1520-302010,00
P1540-608223,00
Picea abies FinedonensisC1080-100755,00
Picea abies FormanekC1040-606259,00
C520-30Pa201952,00
C530-402242,00
C730-40Pa402164,00
P1515-205810,00
Picea abies FrohburgC1080-1005059,00
C560-8010942,00
P1540-6050723,00
P95-202559,40
Picea abies InversaC1080-1001459,00
C560-801042,00
P1540-6011523,00
Picea abies KońcaC1080-100759,00
C35150-1751140,00
C45150-1751140,00
C560-80742,00
C90250-3001380,00
C90300-3504460,00
C90350-4004560,00
C90400-4501680,00
P1540-608725,00
Picea abies LoreleyP1530-407423,00
Picea abies NidiformisC2560-80175,00
C9080-1004130,00
Picea abies PalecekC315-20Pa20939,00
C720-30Pa40574,00
Picea abies Pendula MajorC10125-1501055,00
C20150-175775,00
C580-1004639,00
P1560-802020,00
Picea abies PruhoniceanaC130250-3002370,00
C90200-2501270,00
Picea abies PuschC320-30Pa402435,00
C530-40Pa40148,00
P1520-30426,00
Picea abies ReflexaC540-60542,00
Picea abies RothenhausC1080-1004659,00
C130350-4001690,00
C130400-4507820,00
C130450-5002980,00
C560-807742,00
Picea abies VélopoliC1530-40Pa40282,00
Picea abies VirgataC15150-1754475,00
C45100-125485,00
C45125-1501385,00
C45150-17517100,00
C45175-2006120,00
C5100-12528939,00
C60125-1501115,00
C60150-17520130,00
C60175-2005150,00
C60200-2505170,00
C60250-3001200,00
P1560-8095020,00
Picea abies Wills ZwergC530-40142,00
P1520-304510,00
Picea bicolorP1530-405623,00
Picea brewerianaC45150-1751175,00
C540-60145,00
P1530-401426,00
Picea engelmannii GlaucaC1080-1001265,00
C560-80645,00
P1540-6010026,00
Picea glauca Alberta GlobeP1515-207410,00
Picea glauca CoeruleaC10100-1252065,00
C560-8010442,00
C60175-2001230,00
C60200-2502270,00
C60250-3002310,00
C90175-2001290,00
C90250-3002380,00
C90300-3501460,00
P1540-607123,00
Picea glauca ConicaC1060-804040,00
C1080-10010345,00
C90100-1501190,00
C90150-1753240,00
P1540-604199,00
Picea glauca Daisys WhiteC320-303210,00
Picea glauca LaurinP1515-201010,00
Picea glauca Little GlobeC1030-40Pa20172,00
C515-20Pa40155,00
Picea glauca StarlightC2540-60Pa4010,00
Picea likiangensis var. rubescensC2580-100279,00
Picea lutzii MachalaC530-40342,00
Picea mariana AureovariegataC560-803142,00
P1540-60423,00
Picea mariana BeissneriC1060-805559,00
C560-80942,00
Picea mariana NanaC9060-801130,00
P1520-30310,00
Picea omorikaC35125-150190,00
C560-8025115,00
C60150-1751120,00
P1560-80309,00
Picea omorika AureaC1080-1005155,00
C25125-1501475,00
C560-8023339,00
C60175-2001170,00
C60200-2502200,00
C60250-3008230,00
C60300-3507270,00
C60350-4002310,00
P1540-605120,00
Picea omorika BrunsC560-808042,00
C60175-2001230,00
C60200-2506270,00
C60250-3005310,00
P1540-6021323,00
Picea omorika FrohnleitenC2560-80179,00
C60150-1751200,00
Picea omorika MoravaC315-20Pa40239,00
C515-20Pa40255,00
Picea omorika NanaC130300-3508690,00
C530-403442,00
C90300-3501460,00
P1520-302823,00
Picea omorika PendulaC1080-1001159,00
C560-803142,00
P1540-6010523,00
P95-20509,40
Picea omorika Pendula KuckC1080-1007059,00
C130200-2503430,00
C130250-3004490,00
C130300-3501580,00
C20125-1502779,00
C560-80942,00
C60200-2502270,00
C90125-1501240,00
C90200-2503330,00
P1540-6024923,00
Picea orientalis AtrovirensC25125-1501079,00
Picea orientalis AureospicataB100-125975,00
B125-150990,00
C1060-80459,00
C560-8017042,00
P1540-6010623,00
Picea orientalis Golden StartC1080-1002659,00
C45125-1501140,00
C45150-1753160,00
C45175-2004190,00
C45200-2504220,00
C540-6014842,00
C60200-2506310,00
C60250-3001350,00
P1530-403223,00
P95-201409,40
Picea orientalis GracilisC60150-1751230,00
P1530-40323,00
Picea politaC1060-80459,00
C130250-3001490,00
C90200-2501330,00
Picea pungens Baby Blue EyesC1080-1001359,00
C20125-150279,00
C560-807042,00
P1540-605123,00
Picea pungens BiałobokC45100-1251130,00
C4580-1001105,00
C540-6011745,00
Picea pungens BlaukissenC1030-40259,00
C1040-60Pa20772,00
C315-20Pa402735,00
C520-30Pa401148,00
P9Pa406013,00
Picea pungens Blue TrinketC1060-8012659,00
C45100-1254120,00
C45125-15016140,00
C45150-1758160,00
C540-6053642,00
P1530-4095523,00
Picea pungens Brynek PBRC1030-40159,00
C315-20Pa406435,00
C520-30Pa40848,00
Picea pungens EdithB100-1254290,00
B125-15081110,00
B150-17570125,00
B175-20010140,00
B200-25011160,00
B80-1005975,00
C1080-10012059,00
C20125-1504479,00
C45100-12519100,00
C45125-15041120,00
C45150-17545140,00
C45175-20055160,00
C45200-25035190,00
C560-8020142,00
C60150-1752200,00
C60175-2009230,00
C60200-25022270,00
C60250-3004310,00
P115-20230010,60
P1540-60161023,00
P95-2012709,40
Picea pungens Erich FrahmC1080-1003359,00
C560-8015042,00
P1540-6030023,00
Picea pungens f. glaucaC130200-2501360,00
C90250-3001380,00
Picea pungens Fat AlbertB100-1255690,00
B125-15041110,00
B150-17512125,00
B80-10023175,00
C1080-10025559,00
C20125-1507679,00
C45100-12541100,00
C45125-15028120,00
C45150-1752140,00
C560-8018342,00
C60100-1252100,00
C60125-15022120,00
C60150-17519140,00
C60175-2004230,00
C60200-2501190,00
P1540-60127523,00
P95-2025009,40
Picea pungens Glauca GlobosaC1040-60165,00
C530-4029645,00
P1520-3047326,00
Picea pungens Glauca PendulaB100-1251190,00
B125-15014110,00
B150-1752125,00
C1080-1003459,00
C45125-1501120,00
C560-808842,00
C60175-2001230,00
C60200-2501270,00
C90125-1501240,00
C90175-2001290,00
C90250-3001380,00
C90300-3501460,00
P1540-605523,00
Picea pungens Glauca ProstrataC1080-1002159,00
C540-6016942,00
Picea pungens Hermann NaueC90100-1251305,00
P1520-301033,00
Picea pungens HoopsiiB100-12510095,00
B125-15045120,00
B150-17529140,00
B175-2003155,00
C1060-80570,00
C1080-1004765,00
C45125-1502130,00
C45150-1754155,00
C45175-2005175,00
C45200-2501205,00
C560-8023145,00
P1540-60161526,00
P95-2031909,90
Picea pungens HotoC1080-1002059,00
C560-8010542,00
P1540-6011123,00
Picea pungens Iseli FastigiateB100-1251495,00
B80-10019880,00
C45150-1755140,00
C45175-2005160,00
C560-8029242,00
P1540-6048023,00
P95-2012859,90
Picea pungens KosterC20125-1501075,00
C560-802042,00
Picea pungens Lucky StrikeC130300-3501690,00
C130350-4001820,00
C540-6015842,00
C90175-2001330,00
C90250-3007460,00
C90300-3502560,00
P1530-401423,00
Picea pungens MaigoldC540-6019145,00
P1530-406026,00
Picea pungens MeckyC1020-30Pa40272,00
C530-40Pa401548,00
Picea pungens MoerheimC15100-125175,00
C45125-1507120,00
C45150-1758140,00
C45175-2006160,00
C45200-2504190,00
C560-809142,00
P1540-6014423,00
Picea pungens MontgomeryC315-20Pa4033539,00
C530-406845,00
P1520-305226,00
P95-204509,90
Picea pungens Mrs. CessareriniiC520-30Pa401052,00
Picea pungens OldenburgC1080-1001265,00
C45125-1502120,00
C45150-17510140,00
C45175-2001160,00
C45200-2504190,00
C560-8011445,00
P1540-6034426,00
P95-2010009,90
Picea pungens OmegaB100-125590,00
B80-1002675,00
C1080-1006859,00
C560-8020442,00
P1540-605123,00
Picea pungens PaliC315-20Pa404839,00
Picea pungens PoznańC60175-2002230,00
C60200-2502270,00
Picea pungens SchovenhorstC1060-8013459,00
C560-8019042,00
P1540-6082023,00
Picea pungens TokarzC1020-30Pa40170,00
C1030-40Pa40172,00
C2540-60Pa40182,00
C530-40Pa40348,00
P1520-302523,00
Picea pungens VuykP1530-403623,00
Picea pungens WaldbrunnC130175-2001390,00
C130200-2501430,00
Picea sitchensis NanaC1540-60Pa40382,00
C520-30Pa401652,00
P9Pa402013,00
Picea sitchensis SilberzwergC320-30Pa303239,00
C45100-1251155,00
C530-40Pa401452,00
Pinus armandiiC540-603815,00
P1530-402199,00
Pinus banksiana Banska StiavnicaC540-601742,00
Pinus banksiana SchoodicC1040-60359,00
C530-40242,00
Pinus cembraB100-1253085,00
C540-6015230,00
Pinus cembra AureovariegataC540-601242,00
P1530-402328,00
Pinus cembra Compacta GlaucaC1060-80559,00
C540-602342,00
Pinus cembra NanaC540-60142,00
P1530-401026,00
Pinus cembra StrictaC540-60542,00
P1530-402026,00
Pinus densiflora Alice VerkadeC330-40Pa601138,00
C530-40Pa60450,00
C540-604239,00
C6060-801160,00
C6080-100Pa408190,00
P13Pa809416,50
P1530-402523,00
Pinus densiflora Jane KluisC1060-801455,00
C540-603540,00
C60125-1502150,00
P1530-40123,00
Pinus densiflora Low GlowC1040-601155,00
C320-30Pa60838,00
C530-401839,00
P13Pa6030016,00
Pinus densiflora Oculus-draconisC10100-1252555,00
C560-802739,00
P1540-602523,00
P95-203009,40
Pinus densiflora PendulaC580-1001639,00
Pinus densiflora Tamoyosho CompactaB80-1005270,00
C1060-805055,00
C2080-1002475,00
C540-602739,00
C560-806039,00
Pinus densiflora UmbraculiferaC1060-802355,00
C2580-1001475,00
C540-601739,00
C9080-1001120,00
Pinus heldreichiiC1080-100255,00
Pinus heldreichii Compact GemC540-6012039,00
P1530-404823,00
P95-2012009,40
Pinus heldreichii Dolce DormeP1530-40623,00
Pinus heldreichii MalinkiC540-60239,00
P1530-402023,00
Pinus heldreichii SatellitC1080-1001355,00
C560-8019039,00
P1540-604023,00
P95-204209,40
Pinus heldreichii SmidtiiC315-20Pa407339,00
C520-30Pa40252,00
C720-30Pa40974,00
P13Pa4019013,00
P1515-2048626,00
P95-202409,90
Pinus mugo BenjaminC320-30Pa607142,00
P13Pa6024416,00
P95-201009,40
Pinus mugo BrevifoliaC1040-60555,00
C60150-1753200,00
C60175-2001230,00
Pinus mugo ButschegyC530-40639,00
Pinus mugo CarstenC530-40Pa60855,00
P13Pa6025018,00
P13Pa8012018,00
P1520-306026,00
Pinus mugo ColumboC1060-802655,00
C540-609039,00
C60125-1504150,00
C60150-1757170,00
C60175-2001200,00
P1530-404823,00
Pinus mugo Golden GlowC430-40438,00
P1520-30826,00
Pinus mugo GoldstarC2060-80679,00
C530-40Pa601755,00
P13Pa609016,00
P1520-309026,00
Pinus mugo Grűne WelleC430-401035,00
P1520-302023,00
Pinus mugo HnizdoC1040-60659,00
C430-40138,00
P1520-30426,00
P95-205009,40
Pinus mugo HumpyC430-40535,00
C530-407239,00
P95-20709,40
Pinus mugo JakobsenC430-40138,00
C530-40Pa203448,00
P1520-302026,00
P95-20609,40
Pinus mugo JezekC315-20Pa405739,00
P95-202309,40
Pinus mugo KissenC4580-100Pa402105,00
Pinus mugo KnapenburgC1040-60555,00
C430-40335,00
C530-401339,00
P1520-30123,00
Pinus mugo KoboldC1040-603855,00
C2060-802675,00
C530-404139,00
Pinus mugo KostelničekC315-20Pa406339,00
P13Pa404013,00
P1515-201526,00
P95-20709,40
Pinus mugo KrauskopfC1040-60355,00
C320-30Pa601038,00
C430-40335,00
C530-402339,00
C730-403059,00
Pinus mugo LilliputC1030-40Pa30172,00
C430-4010835,00
C530-40439,00
P1520-301523,00
Pinus mugo LitomyšlC320-30Pa604538,00
C530-401139,00
C730-407559,00
P13Pa6045016,00
P1520-3024423,00
P95-204509,40
Pinus mugo Little LadyC430-40335,00
C530-40239,00
P1520-302023,00
Pinus mugo MichalC1530-40Pa40282,00
C330-40Pa40148,00
C430-401035,00
Pinus mugo MinikinC420-301038,00
C520-30Pa40648,00
P1515-206526,00
P95-201409,40
Pinus mugo MopsC1030-40Pa40172,00
C320-30Pa60638,00
C430-402035,00
C530-406939,00
P13Pa605016,00
P13Pa804016,50
P1520-306223,00
Pinus mugo Mops MidgetC430-404335,00
C530-40Pa40248,00
C730-40Pa402664,00
P1520-305023,00
P95-204009,40
Pinus mugo NerostC1030-40Pa30272,00
C315-20Pa2010639,00
C420-30638,00
C520-30Pa40252,00
C720-30Pa402174,00
P95-202109,90
Pinus mugo OphirC1030-40Pa40172,00
C430-40338,00
C530-40Pa60155,00
C720-304569,00
P13Pa805218,00
Pinus mugo Pal MaleterC1080-100155,00
C45100-1257100,00
C45125-15011120,00
C45150-1755140,00
C45175-2001160,00
C4580-100185,00
C540-6011339,00
P1530-401423,00
Pinus mugo ParadekissenC1030-40Pa40172,00
C320-30Pa60238,00
C430-4018635,00
C530-403239,00
C730-404559,00
P13Pa6022416,00
P1520-307023,00
P95-202509,40
Pinus mugo PicobelloC2530-40Pa30182,00
P1515-201426,00
Pinus mugo RositechC530-404839,00
Pinus mugo San Sebastian 24P95-201209,40
Pinus mugo var. pumilioC220-303009,00
C730-4014949,00
Pinus mugo VarellaC320-30Pa404939,00
C530-40Pa40652,00
C720-30Pa403874,00
P1520-308126,00
P95-201009,90
Pinus mugo Winter GoldC320-30Pa609042,00
C430-401038,00
C4560-802100,00
C530-40Pa60355,00
P13Pa6032018,00
P13Pa8015018,00
Pinus mugo ZundertC430-401038,00
C6060-802120,00
P1520-304126,00
Pinus nigraC230-40539,00
C540-609615,00
Pinus nigra Green RocketC10100-125755,00
C560-804139,00
P1540-60923,00
P95-205009,40
Pinus nigra Green TowerC560-80242,00
Pinus nigra HelgaC540-60339,00
P1530-401023,00
P95-202909,40
Pinus nigra HornibrookianaC540-60739,00
P95-202609,40
Pinus nigra KometP1530-40823,00
Pinus nigra MoletteB100-1251385,00
B125-15011100,00
C1080-100955,00
C560-802639,00
C60150-1751150,00
C60175-2003170,00
C60200-2501200,00
C60250-3002230,00
P1540-602523,00
P95-201309,40
Pinus nigra NanaC540-60839,00
Pinus nigra PyramidalisC1080-100255,00
C560-802139,00
P1540-605223,00
Pinus nigra SpielbergC1060-807155,00
C540-6019339,00
P1530-408723,00
P95-204909,40
Pinus nigra StrypemondeC540-60239,00
Pinus nigra ZimmerC560-802239,00
P1540-60223,00
P95-20409,40
Pinus parviflora Blue GiantC560-80642,00
Pinus parviflora Faku-zu-miC540-60242,00
Pinus parviflora GlaucaC560-805742,00
C90300-3502460,00
Pinus parviflora Ichi-no-seC60175-2001270,00
Pinus peuceC540-60130,00
Pinus pumila GlaucaC540-60842,00
Pinus strobus Krügers LilliputC540-602639,00
Pinus strobus MinimaC540-60142,00
Pinus strobus PendulaC580-1003342,00
P95-201509,40
Pinus strobus RadiataC540-60142,00
Pinus sylvestris AlbynsC1060-80155,00
C1540-60Pa60189,00
C540-604239,00
C6080-100Pa603190,00
Pinus sylvestris ArgenteaC560-80239,00
C90200-2502210,00
C90250-3001240,00
Pinus sylvestris AureaC540-60539,00
Pinus sylvestris Aurea NisbetC1060-80255,00
C130200-2501340,00
C540-60239,00
C60150-1752210,00
C60175-2002240,00
C60200-2502270,00
P1530-40223,00
Pinus sylvestris BeuvronensisC1030-40Pa40172,00
C1060-806255,00
C2080-100475,00
C540-60539,00
Pinus sylvestris FastigiataB125-15013100,00
C10100-125655,00
C45125-1502100,00
C45150-1752120,00
C45175-2004140,00
C560-8026239,00
C60200-2501200,00
C60250-3002230,00
Pinus sylvestris Fjell TeppichC530-405339,00
P1520-304923,00
Pinus sylvestris Gold CoinC1060-80855,00
P1530-40423,00
Pinus sylvestris HiberniaC1060-801355,00
C2080-100975,00
C540-60439,00
C60175-2001230,00
Pinus sylvestris Hillside CreeperC540-606239,00
C6060-80Pa608105,00
C6080-100Pa6013190,00
Pinus sylvestris KsawerówC1060-801555,00
C540-602139,00
Pinus sylvestris NanaC1060-80555,00
C2080-100175,00
Pinus sylvestris SkjakC1030-40Pa401472,00
C320-30Pa203635,00
C530-401539,00
C730-40Pa401464,00
Pinus sylvestris WatereriB80-1004675,00
C1060-80155,00
C540-6014239,00
P1530-406823,00
P95-204309,40
Pinus sylvestris WintergoldC1060-80455,00
C540-60539,00
Pinus tabuliformisC25125-150679,00
Pinus thunbergii BanshoshoC1060-801155,00
C45100-1252100,00
C45125-1501120,00
C4580-100185,00
Pinus thunbergii MaijimaC540-603739,00
C60100-1254130,00
C6080-1001115,00
Pinus thunbergii SayonaraC540-603039,00
Pinus thunbergii ThunderheadC540-60139,00
Platycladus orientalis Aurea NanaC1040-60730,00
C330-402010,00
Pseudotsuga menziesii FastigiataC540-60445,00
P1530-40426,00
Pseudotsuga menziesii FletcheriP1530-40226,00
Pseudotsuga menziesii PendulaP1540-60126,00
Pseudotsuga menziesii var. glaucaP1530-40226,00
Spiraea cinerea GrefsheimP95-20401,80
Spiraea japonica CrispaP95-201601,80
Spiraea japonica GenpeiP95-208401,80
Spiraea japonica GoldmoundP95-2022001,80
Spiraea japonica Japanese DwarfP95-204801,80
Spiraea japonica Little PrincessP95-2011901,80
Syringa meyeri PalibinP95-2010502,60
Taxus baccata Aurea DecoraC330-401310,00
Taxus baccata DavidC330-4059,00
Taxus media HicksiiC330-40709,00
Thuja occidentalis AureospicataB150-1758035,00
B175-20024040,00
B200-25016045,00
C10100-12519330,00
C35125-150445,00
C35150-175450,00
C35200-250555,00
Thuja occidentalis BrabantB200-2504027,00
C10100-12520424,00
C3100-1252459,00
C380-1003029,00
C35175-200836,00
C35200-25040036,00
Thuja occidentalis DanicaC315-201210,00
Thuja occidentalis GlobosaC340-602289,00
Thuja occidentalis HolmstrupC35175-200336,00
C35200-2502136,00
Thuja occidentalis HoseriC1040-605230,00
C315-2089,00
Thuja occidentalis SmaragdB100-12513030,00
B125-15022035,00
B150-1756040,00
B175-2009045,00
C360-802279,00
C35100-1251036,00
C35125-1502736,00
C35150-175636,00
C3580-100136,00
Tsuga canadensisC10100-12510228,00
C560-809415,00
Tsuga canadensis PendulaC130175-2001950,00
Weigela florida Nana PurpureaP95-202202,20